0
Yeni Üyelik Üye Girişi
  @mytowdoo   INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN KAMPANYALARI KAÇIRMAYIN
Anasayfa       Towdoo Sıkça Sorulan Sorular
Yuvarlak havlunun özelliği nedir ? Güneş döndükçe,havlunuzun yuvarlak olma özelliği sayesinde havlunuzun değil sadece sizin güneşin yönünde dönmeniz yeterli olacaktır. "Güneş etrafınızda dönerken siz sabit kalmayın , Güneşin sıcaklığını kaçırmadan güneşe ayak uydurun."
Yuvarlak havluyu aynı şekilde nasıl katlayabilirim ? Desenli yüzü dışarıda kalacak şekilde ortadan ikiye katlayın sonra yatay şekilde tekrar ikiye katlayın ve saçaksız kenarını şaçaklı kenara doğru katlayarak rulo haline getirebilirsiniz.
Kapıda ödeme yapabiliyor muyum ? Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.Sadece banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz vardır.
Siparişlerim kaç günde ulaşır ? Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler 2 (iş) günü içinde size ulaşır. Haftasonu verilen siparişler pazartesi işleme alınır.
Ürünlerde kendi tasarımlarımızı yaptırabilir miyiz ? Üretim tekniklerimiz nedeniyle az adetli ürün üretimi maalesef yapamıyoruz. Adet sayısı 100 ve üzeri olan siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.